Friday, 28 September 2012

COURT


LETNI CZAS JUŻ CHYBA NIE POWRÓCI-A BYŁY TO JEDNE Z NAJLEPSZYCH WAKACJI W MOIM ŻYCIU!

SUMMER TIME HAS ALREADY GONE-BUT I HAD REALLY THE BEST HOLLYDAY EVER!


WEDŁUG ZASAD ANNA DELLO RUSSO DLA H&M MODA NIE POWINNA BYĆ WYGODNA,JEŻELI CZUJESZ SIĘ WYGODNIE TO ZNACZY-ŻE NIE JESTEŚ FASHION!
ZGADZAM SIĘ Z TYM NIESTETY!
A ANGIELSKIE DZIEWCZYNY PRZEKŁADAJĄ TO RÓWNIEŻ NA TEMPERATURĘ-NAJWYRAŻNIEJ NIE JESTEŚ FASHION RÓWNIEŻ KIEDY NIE JEST CI ZIMNO!
ZAWSZE Z PRZERAŻENIEM OBSERWUJĘ BIEGNĄCE NA IMPREZĘ DZIERLATKI UBRANE W SKRAWEK SZMATKI POMIMO -5'C,A NIECHBY BYŁO NAWET +15 !JA SZCZĘKAM ZĘBAMI,POMIMO 70 WARSTW UBRAŃ I PODZIWIAM JE ZA TOTALNĄ NONSZALANCJĘ!
ZMIERZAM DO TEGO,ŻE ŚWIETNYM SPOSOBEM NA PRZEMYCENIE WAKACYJNEGO LOOKU-JEST CHOCIAŻBY ZAPREZENTOWANIE GO NA IMPREZIE(I TAK ZAPEWNE POT BĘDZIE LAŁ SIĘ Z NAS STRUMIENIAMI)-DLATEGO KRÓTKIE SPODENKI W ŻADNYM WYPADKU NIE WYBIERAJĄ SIĘ NA ZIMOWANIE DO SZAFY.DLA MNIEJ WYTRWAŁYCH(CZYLI NP.DLA MNIE) POZOSTAJE OPCJA,BY WDZIAĆ POD SPÓD RAJTUZY ALBO LEGINSY.
KOCHAM PLECAK MORO,KTÓRY ODZIEDZICZYŁAM PO MOIM BRACIE-KIEDY ODBYWAŁ SŁUŻBĘ W WOJSKU(6 BRYGADA SZTURMOWO-DESANTOWA) ORAZ SNAPBACK'A,KTÓREGO KUPIŁAM W KAUFLANDZIE ZA UWAGA 3 ZŁOTE POLSKIE!JEST PRZEPIĘKNY W TRUSKAWKI-IDEALNY DLA DZIAŁKOWICZA-ALE RÓWNIEŻ DLA MNIE I CAŁEJ RZESZY UCZESTNIKÓW HARDCOROWEGO FESTIWALU FLUFF W CZECHACH(NIE PRZYPADKIEM UŻYŁAM SŁOWA 'RZESZY,GDYŻ W WIĘKSZOŚCI SKŁADAŁ SIĘ Z BARDZO PRZYSTOJNYCH NIEMCÓW),KTÓRY BYŁ FANASTYCZNY!!!
DLATEGO TEŻ ŻADEN TO OBCIACH-A PRZYPOMINAM,ŻE PODOBNE PREZENTOWAŁ M.IN. DOM MODY GIVENCHY.TYLKO CENA NIE TA EH-ALE HYPE TEN SAM ZAPEWNIAM!

ANNA'S DELLO RUSSO FOR H&M RULES ARE SO TRUE!
'IF YOU CAN FEEL COMFORTABLE THAT'S MEAN YOUR NOT FASHION'-AND I CAN COMPLETELY AGREE WITH THIS!UNFORTUNATELY!
BRITISH GIRLS ALSO TAKE THIS AS GOOD ADVICE FOR LOW TEMPERATURE I RECKON.IF YOU ARE FREEZING THAT PROBABLY MEANS YOU'RE HIGH FASHION!
I WON'T NEVER UNDERSTAND THAT-TO SUFFER FOR BEING 'HOT'. BUT I CAN ALSO ADMIT-FUR WITH SHORTS AND BOOTS OR TANK TOP WITH LEATHER TROUSERS AND SANDALS LOOK THE BEST!EVEN IF IT HASN'T MUCH SENSE-AND IT'S IMPOSSIBLE TO FEEL JUST NORMAL AND COOL.

HOWEVER-IT'S THE BEST WAY TO SAVE A BIT OF SUMMER.GREAT OPPORTUNITY TO PRESENT SUMMER OUTFIT AT PARTY WHEN YOU CAN STILL WEAR SOMETHING 'UNDRESSED'. PUT LEGGINS UNDER SHORTS AND VOILA!READY TO GO.

I LOVE MORO BACKPACK-MEMORY OF MY BROTHER ARMY ADVENTURE ALSO SNAPBACK I BOUGHT IN SUPERMARKET(YES!) FOR ABOUT £0,60 QUIT(YES!) -IT'S VERY SIMILAR TO GIVENCHY ONE-SO I DON'T THINK ANYONE SHOULD BE SHAME ABOUT IT.
5 comments:

 1. Love your jumper/top

  http://nicjamesattire.blogspot.com

  x

  ReplyDelete
 2. Your cap is soooo beautiful and you, absolutely gorgeous !!

  come and see my blog if you have time
  xo,
  gitasyalala.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. Sooooo perf ! i love your short ! C

  ReplyDelete
 4. What a great blog you have. Followed you, will for sure visit back often. Hope you can visit my blog www.instyleforless.org I will be so honored if you like it and follow me twitter.com/@haleyinstyle
  Haley www.instyleforless.org

  ReplyDelete